Aanmelden

Denk jij? Dit is iets voor mij! Hoe kan ik mij aanmelden?
Hieronder vind je alle Menss organisaties en en vind je de contactgegevens van al onze trajectbegeleiders.
Klik op het logo om de website te bezoeken. Ook kun je in de routekaart van Menss kijken welke organisatie bij jouw vraag past. Aanmelden voor Menss kan via de website van de organisatie of een van de trajectbegeleiders. Kom je er niet uit? Onderin op deze pagina staan de gegevens voor centrale aanmelding.

 Joy’s van Lieshout (West)  M 06 – 420 17 604
Joysvanlieshout@ContourdeTwern.nl

Kina Balentien – van Maanen (Reeshof)
M 06 – 83042276
kinabalentien-vanmaanen@contourdetwern.nl

Pim Roijakkers (Beter projecten)
M 06 – 446 603 53
Pimroijakkers@contourdetwern.nl

Hans Ebbing (West) M 06 – 180 672 39
Hansebbing@contourdetwern.nl

Theo Waars (Noord) M 06 – 231 405 36
Theowaars@contourdetwern.nl

Milouschka Lourens (Zuid) M 06 – 227 623 06
milouschkalourens@contourdetwern.nl

Noor van Wijck (EVA) M 06 – 57580687
noorvanwijck@contourdetwern.nl

Kristel Doorakkers T 013 – 542 18 96
Kristel.doorakkers@fenikstilburg.nl

Gerda de Vries M 06 – 209 618 16
Gerda.devries@fenikstilburg.nl

Mo van Bavel
Mo.vanbavel@fenikstilburg.nl

Algemeen T 013 – 542 18 96

Nadir Monteiro Martinali
N.martinali@rooihart.nl

Bouke Kuurstra
B.kuurstra@rooihart.nl

Anne Zeegers
A.zeegers@rooihart.nl

Bic Driessen
B.driessen@rooihart.nl

Algemeen T  013 – 580 08 55

Gerda de Ruijter M 06 – 190 770 41
Gerda@dekrachtcentrale013.nl

Frans Brinkman M 06 – 319 164 42
Frans@dekrachtcentrale013.nl

Regine Griep M 06 – 524 013 38
Regine@dekrachtcentrale013.nl

Marieke Donders M 06 – 474 701 95
Marieke@dekrachtcentrale013.nl

Lindy Brekelmans M 06 – 523 950 39
Lindy@dekrachtcentrale013.nl

Marjo Landsman
M 06 – 186 74 693
Marjolandsman@gmail.com

Niek Frijters
M 06 – 553 25 183
Niekfrijters@gmail.com

Rian van Pelt
M 06 – 535 840 90
Rian@broodjeaaplinkesoep.nl

Sannie Post
M 06 – 113 274 61
Sannie@broodjeaaplinkesoep.nl

Rwnak Al Alwan

Susan van den Nieuwelaar
M 06 – 3075 9572
susan@hetwerkt.eu

Mariël Hallie
M 06 – 8344 0345
mariel@hetwerkt.eu

Heb je nog een vraag?

Kom je er nog niet helemaal uit welke organisatie het beste bij jou past of heb je gewoon een
vraag? Neem dan contact op met Meike, projectleider van Menss via de knop aanmelden hiernaast.
Je kunt haar ook bellen of whatsappen via 06-14765065.