Wie zijn wij? 

Hieronder staan alle Menss organisaties op een rij en vind je de contactgegevens van al onze trajectbegeleiders. 
Klik op het logo van de organisatie om de website van de organisatie te bezoeken.
Aanmelden voor Menss kan via de website van de organisatie of via een van de trajectbegeleiders.

 

Aanmelden
Wil je je aanmelden en kom
 je er nog niet helemaal uit welke organisatie het beste bij jou past of heb je een vraag? Neem dan contact op met Meike Schreurs, projectleider van Menss via de knop aanmelden hieronder. Je kunt haar ook bellen of whatsappen via 06-14765065 of mailen via meikeschreurs@contourdetwern.nl.

ContourdeTwern staat voor een samenleving waarin iedereen meetelt en meedoet.
Mensen willen graag veel dingen zelf doen, maar soms lukt dit even niet. Dan kan je hier terecht voor ondersteuning, dichtbij, in de buurt en wijk. Je kunt onder andere meedoen aan activiteiten, taallessen volgen, meedoen aan klusprojecten en vrijwilligerswerk doen.

  • Ontmoeting en meedoen
  • Begeleiding naar vrijwilligerswerk
  • Aanwezig in iedere wijk
  • Individuele ondersteuning
  • 3 maanden tot 1 jaar

 Joy’s van Lieshout (West)  M 06 – 420 17 604
Joysvanlieshout@ContourdeTwern.nl

Kina Balentien – van Maanen (Reeshof)
M 06 – 83042276
kinabalentien-vanmaanen@contourdetwern.nl

Pim Roijakkers (Beter projecten)
M 06 – 446 603 53
Pimroijakkers@contourdetwern.nl

Hans Ebbing (West) M 06 – 180 672 39
Hansebbing@contourdetwern.nl

Theo Waars (Noord) M 06 – 231 405 36
Theowaars@contourdetwern.nl

Milouschka Lourens (Zuid) M 06 – 227 623 06
milouschkalourens@contourdetwern.nl

Noor van Wijck (EVA) M 06 – 57580687
noorvanwijck@contourdetwern.nl

Feniks streeft naar verbetering van de positie van vrouwen op sociaal, economisch en maatschappelijk terrein. Bij Feniks kun je onder andere mensen ontmoeten tijdens activiteiten of je kunt aan de slag met het versterken van je taal en digitale vaardigheden. Een voorbeeld is het traject Op Volle Kracht, speciaal bedoeld voor vrouwen met óf zonder uitkering die zich willen oriënteren op scholing en (vrijwilligers)werk en daar wel wat hulp bij kunnen gebruiken.

  • Empowerment
  • Ontmoeting en meedoen
  • Speciaal geschikt voor vrouwen in kwetsbare omstandigheden
  • Trainingen en individuele ondersteuning
  • 3 maanden tot 1 jaar

Kristel Doorakkers
Kristel.doorakkers@fenikstilburg.nl

Gerda de Vries
Gerda.devries@fenikstilburg.nl

Mo van Bavel
Mo.vanbavel@fenikstilburg.nl

Emine Gul
Emine.gul@fenikstilburg.nl

Algemeen T 013 – 542 18 96

MST staat voor mensen in beeld houden. Als je mensen wil ontmoeten ben je hier altijd welkom, ook als je de Nederlandse taal nog niet volledig spreekt. Hier kan iemand leren en werken aan taal en digitale vaardigheden in trainingen of samen met een taalmaatje. Ook vrijwilliger zijn bij het MST is een leuke en leerzame ervaring. Het gaat om mensen met elkaar verbinden, samen redzaam zijn.

  • Ontmoeting en meedoen
  • Kennis en ervaring met migranten
  • Versterken taal en digitale vaardigheden
  • Trainingen en individuele ondersteuning
  • 3 maanden tot 1 jaar

Bouke Kuurstra
B.kuurstra@rooihart.nl

Anne Zeegers
A.zeegers@rooihart.nl

Bic Driessen
B.driessen@rooihart.nl

Lucas Geurts
L.geurts@rooihart.nl

Algemeen T  06-48456177

Bij De Krachtcentrale 013 krijgen je plannen vleugels. Hoe doel is werken aan je toekomst. In een groep of individueel. Het doel bij alle trajecten is een bestaan dat past waarbij gekeken wordt naar de driehoek hart, financiën en privé. Een van de activiteiten is de ‘erop-uit groep’: een programma van vier maanden met excursies in de stad en een tweewekelijkse wandelactiviteit.

  • Uitbreiding netwerk
  • Oriënteren op (vrijwilligers)werkmogelijkheden
  • Trainingen en individuele ondersteuning
  • Mensen die in korte tijd stappen willen en kunnen zetten
  • 3 tot 6 maanden

Gerda de Ruijter M 06 – 190 770 41
Gerda@dekrachtcentrale013.nl

Frans Brinkman M 06 – 319 164 42
Frans@dekrachtcentrale013.nl

Regine Griep M 06 – 524 013 38
Regine@dekrachtcentrale013.nl

Marieke Donders M 06 – 474 701 95
Marieke@dekrachtcentrale013.nl

Lindy Brekelmans M 06 – 523 950 39
Lindy@dekrachtcentrale013.nl

SK013 helpt mensen die door veranderingen in hun persoonlijke situatie een terugval in hun leven ervaren. Helderheid, zoeken naar oplossingen en focus vinden voor de toekomst. Je gaat samen op zoek naar een manier om jouw unieke kwaliteiten te gebruiken en nieuwe stappen te zetten.

  • Naar financiële onafhankelijkheid en weer meedoen: passend (betaald) werk, een eigen onderneming of een combi van beiden
  • Betere balans privé/werk/gezondheid passend bij de (on)mogelijkheden van de huidige situatie
  • Advisering en activering bij re-integratie, participatie, opleiding
  • Trainingen en individuele ondersteuning
  • 3 tot 6 maanden

Marjo Landsman
M 06 – 186 74 693
Marjolandsman@gmail.com

Niek Frijters
M 06 – 553 25 183
Niekfrijters@gmail.com

Broodje Aap & Linke Soep is een interculturele lunchservice waar nieuwkomers en Tilburgers elkaar ontmoeten. In onze keuken leer je nieuwe mensen kennen en kun je meedoen: We praten met elkaar over leven en werken in Nederland en we werken samen in de keuken aan heerlijke gerechten. Zo gaat het leren van de taal een stuk sneller en leer je ook de Nederlandse gewoontes kennen. We helpen je bij het maken van plannen voor de toekomst.

  • Nieuwe mensen ontmoeten
  • Samen koken en meedoen in de taalrijke keuken
  • Voor nieuwkomers, mensen met een migratieachtergrond en vrijwilligers
  • Individuele ondersteuning
  • 1 jaar

Rian van Pelt
M 06 – 535 840 90
Rian@broodjeaaplinkesoep.nl

Sannie Post
M 06 – 113 274 61
Sannie@broodjeaaplinkesoep.nl

GroeiTuin013; de groene huiskamer van Tilburg. GroeiTuin013 biedt een lerende praktijkomgeving waar volop ruimte is voor organische ontwikkeling van innovatieve, sociale en economische activiteiten. Bij GroeiTuin 013 kun je meedoen als vrijwilliger. Als je nog vragen of ondersteuning nodig hebt is er ook individuele coaching mogelijk. Het is een plek waar veel samen komt: Ontmoeting, meedoen en veel actieve vrijwilligers die samenwerken, elkaar stimuleren en inspireren.

  • Ontmoeting en participatie
  • Tuinwerkzaamheden en andere activiteiten in en om de tuin
  • Voor mensen met interesse in dag invulling buiten en gezond eten
  • Individuele ondersteuning
  • 1 jaar

Susan van den Nieuwelaar
M 06 – 3075 9572
susan@hetwerkt.eu

Mariël Hallie
M 06 – 8344 0345
mariel@hetwerkt.eu